Автоматичні вимикачі від Sez Krompachy — тільки якісний захист

20190121_142422

Модулярні прилади представлені електричними автоматами, модульними вимикачами, диференціальними реле, кулачковими вимикачами. Захисні електричні автомати SEZ (автоматичні вимикачі) – це механічні прилади, завданням яких є включення, проводка і вимикання струмів при нормальних умовах і самостійне відключення струмів при деяких екстремальних станах електричного кола, наприклад, при короткому замиканні.

Автомати SEZ використовуються для захисту від надструмів в електропроводках будинків, в розподільних щитах і обладнанні в промисловості. Автоматичні вимикачі не вимагають особливого догляду і побудовані таким чином, що можуть обслуговуватися працівниками без спеціальної підготовки.

Захисні електричні автомати з характеристикою B, C, D мають кольорові рукоятки, що відповідають позначенням номінальних струмів запобіжника. Автомати обладнані показником стану, який оптично показує стан приладу (зелений – вимкнений, червоний – включений). Показник стану безпосередньо пов’язаний із контактною системою приладу і не залежить від того, в якому стані знаходиться рукоятка управління. Вимикач-автомат спрацьовує і при заблокованій рукоятці управління, що відповідає умовам безпечного відключення.

Захисні електричні автомати ряду PR 60 поставляються з табличками сірого кольору, які знаходяться над рукояткою управління, на лицьовій стороні, і служать для написання призначення приладу. Можливе замовлення варіантів табличок та інших кольорів. Пристрої обладнані простою системою монтажу: два затиска, верхня і нижня засувки. Існує можливість пломбування рукоятки в вимкненому або включеному стані. Можливе застосування захисних кришок, які кріпляться на корпусі приладу і пломбуються за допомогою пломбуючої заглушки.

Підключення приладу проводиться за допомогою провідників і сполучних шин. Можливий заводський монтаж N-нейтрального полюса до всієї лінійки автоматів PR61 і PR63 на замовлення клієнта. Окремо або разом із захисними електричними автоматами або модульними вимикачами можна придбати незалежний роз’єднувач, допоміжні і сигнальні контакти.

Автоматичні вимикачі SEZ KROMPACHY:

  • виготовлені в Європі;
  • якісні та довговічні;
  • 3 роки гарантії від виробника;
  • легко монтуються;
  • гарантують електричну безпеку;
  • електричний термін служби – 4000-6000 сполучних циклів;
  • механічний – до 100 000.

Виникли питання або бажаєте отримати консультацію, телефонуйте 044-576-06-90, 044-576-01-61 або ж завітайте до нас у офіс.

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту