Новинки від АСКО-УКРЕМ уже у продажу!

НОВИНКИ АСОРТИМЕНТУ

Тельферні пости з ключ-бирками серії XAL-B3

Червона кнопка «грибок» (штовхач, без контактного блоку) XB2-ES74

 

Блок світлової сигналізації ZBV-B4 для кнопок серії ТВ5

Дізнатися більше та отримати консультацію можна за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61.

Продолжить Чтениеred arrow

ПАТ «Одескабель» представляє оптичний кабель для повітряної прокладки

ПАТ «Одескабель» пропонує волоконо-оптичний кабель для повітряної прокладки. Даний кабель призначений для застосування в мережах, що використовують технологію PON / FTTx. Волоконно-оптичні кабелі серії ОКТ-ДС можуть мати від 1 до 12 оптичних волокон, в якості силових елементів в ньому використовується шар стеклониток і два склопластикових прутка. Кабелі можуть випускатися як в оболонці з поліетилену, так і з полімерної композиції, що не містить галогенів і не розповсюджує горіння, зі зниженим виділенням диму.

Дізнатися більше та отримати консультацію можна за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61

Продолжить Чтениеred arrow

Дбати про комфортну зиму слід ще влітку — надійне рішення від ELEKTRA

ELEKTRA пропонує системи танення снігу і льоду на сходах, терасах, естакадах, мостах, відкритих майданчиках. Вдалий проект і монтаж ситеми кабельного обігріву гарантують відсутність снігу і льоду на контрольованих ділянках.

Гарантія від виробника: — на системи сніготанення — 10 років; — тепла підлога — 20 років.

#ELEKTRA

Отримати консультацію стосовно теплої підлоги можна за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61

ELEKTRA — рішення для всіх!

Продолжить Чтениеred arrow

Новинка від DKC Україна — профіль для захисту країв лотка

Асортимент системи «S5 Combitech» поповнився новим аксесуаром (профіль для захисту країв лотка). Дана новинка виконує допоміжну функцію при організації опускаючи або відводів живильних кабелів, захищаючи їх від механічних пошкоджень.

Відмінною особливістю виробу є наявність спеціального герметика в його внутрішньої частини, що дозволяє щільно триматися на сталі товщиною від 0,6 мм до 1,5 мм включно. Поставляється профіль в упаковці по 10 метрів.

 

 

 

 

 

 

Дізнатися більше та отримати консультацію можна за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61.

Продолжить Чтениеred arrow

Запатентована технологія блискавкоприймача DAT CONTROLER

Блискавкоприймачі DAT CONTROLER з випередженою стримерною емісією мають сертифіковану ізоляцію вище 95% (відповідно до стандарту МЕК-60060-1), що гарантує бездоганне функціонування пристрою і отже радіус його захисту в будь-яких погодних умовах.

У блискавкоприймачів без гарантії ізоляції дощ, сніг, лід і інші складні погодні умови можуть призвести до контакту обидва електроди, провокуючи КОРОТКЕ ЗАМИКАННЯ пристрою, який в підсумку втратить свою основну характеристику: час випередження, що різко скоротить РАДИУС ЗАХИСТУ.

Більше інформації про блискавкозахист, переходьте:  Защита от молний и перенапряжений

Дізнатися більше та отримати консультацію можна за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61.

‪#‎Aplicaciones_Tecnológicas‬

Продолжить Чтениеred arrow

Системи кабельного обігріву для ринку ATEX від Elektra

Промислові системи обігріву ELEKTRA забезпечують широкий спектр рішень для обслуговування промислових процесів в трубопроводах і резервуарах. Захист від замерзання, підтримання необхідних температур і стійкість до високих температур технологічних середовищ є типовими проблемами, що виникають перед промисловими системами обігріву. Рішення ELEKTRA розроблені для роботи в хімічно агресивних середовищах, у застосуваннях, пов’язаних зі строгими температурними вимогами, включаючи небезпечні зони.

Такі системи обігріву є оптимальними для промислової діяльності, наприклад: розвідка газу та нафти, хімічна промисловість, фармацевтична промисловість, вироблення енергії.

Ефективні системи обігріву вимагають чіткого контролю та моніторингу системи, що, відповідно, впливає на економічні експлуатаційні витрати. Асортимент продукції ELEKTRA охоплює всі компоненти, необхідні для створення повноцінної системи обігріву, такі як нагрівальні кабелі, з’єднувальні та кінцеві комплекти, розподільні коробки, регулятори температури та датчики та аксесуари. ELEKTRA надає також повний спектр монтажних аксесуарів, що полегшують монтаж і забеспечують надійну роботу системи.

#ELEKTRA

Дізнатися більше та отримати консультацію можна за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61.

ELEKTRA — рішення для всіх!

Продолжить Чтениеred arrow

Детектор грози: ключова система профілактики на курортах від попадання блискавки

Не можна уникати формування грози, але ми можна передбачити з вірогідністю до десятків хвилин можливого попадання блискавки на певну область. Це очікування дозволяє нам мінімізувати ризики і уникнути нещасних випадків, роблячи певні дії на випередження.

Навіщо потрібен детектор грози на туристичному курорті? Багато туристичних курортів, в силу своїх характеристик і розташування, схильні до високого ризику потрапляння блискавки. Це готельні комплекси, які мають великі відкриті майданчики, в основному з деревами і поблизу моря, і, таким чином, мають помітні елементи, які збільшують ризик удару блискавки. Ті, хто також знаходиться в тропічних регіонах, частіше страждають від атмосферних електричних розрядів, згідно з даними, зібраними Національним космічним агентством (НАСА). Щоб захистити співробітників і клієнтів від цих впливів природи, важливо мати систему, яка забезпечує точну і надійну інформацію за допомогою належного моніторингу в реальному часі локального штормового ризику.

Діяльність на відкритому повітрі У готельних комплексах, де проводяться заходи на свіжому повітрі, ризик збільшиться. Спортивні зони, великі сади, тераси на горищах, плавальні басейни або приватні пляжі — це місця, які можуть бути дуже зайняті в певні часи. Це може ускладнити зусилля з профілактики, оскільки клієнти, включаючи дітей, можуть не знати правильну поведінку у випадку грозового шторму.

Наявність системи виявлення грози, такий як ATSTORM®, дозволяє виявляти всі фази бурі від її утворення, до ударів блискавки, до її повного розсіювання. Гарантувати безперервність послуг Коли відбувається гроза, важливо захистити людей і чутливе обладнання, які можуть бути пошкоджені ударами блискавки. Штормовий детектор ATSTORM надає інформацію з необхідним очікуванням, щоб мати можливість проводити відповідні профілактичні заходи, щоб гарантувати безперервність послуг курорту.

Система ATSTORM® також повідомляє про відсутність ризику, щоб співробітники та клієнти могли безпечно відновити свою діяльність.

Як працює детектор штормів?

Система виявлення шторму ATSTORM® вимірює електростатичне та електромагнітне поле в зоні, що підлягає захисту. Місцевий моніторинг здійснюється за допомогою двох типів датчиків, що оцінюють ризик електричного шторму:

 • Моніторинг електростатичного поля дозволяє виявити умови до формування грози на курорті.
 • Моніторинг електромагнітного поля дозволяє виявити активні грози, що наближаються в радіусі 40 км.

Переваги штормового детектора ATSTORM® Технологія, що використовується в датчиках, не містить рухомих частин, що дозволяє уникнути перешкод, зносу та несправностей. Результатом є повністю автономна і автоматична система. Моніторинг в режимі реального часу відбувається безперервно завдяки системі зв’язку Global M2M (в рамках технологій IoT), що дозволяє безперервно надсилати дані на сервери для їх обробки.

Система ATSTORM® використовує засоби самонавчання таким чином, що отримані дані обробляються і аналізуються для поліпшення його алгоритмів і, відповідно, його прогнозів. Таким чином, досягається краща адаптація до характеристик кожного місця, і поліпшується робота сигналізації. Люди, відповідальні за систему, можуть отримати доступ з будь-якого місця через приватний веб-портал, звідки вони можуть переглянути ситуацію на курорті. Система дозволяє мати історію даних з попередніх років.

Системи  оповіщень надсилає різні сповіщення, таким чином досягається гнучке управління контролем над оповіщеннями. Система має додаток з push-повідомленнями на вашому телефоні для миттєвого контролю за ризиком освітлення в приміщеннях, системі електронних листів та системи автоматизації з використанням віддалених релейних модулів, що дозволяє активувати / деактивувати системи сигналізаторів, сирен, сигналізації … Енергосистема повністю автономна: вона має сонячні батареї для своєї абсолютної автономії, на додаток до вбудованої батареї та додаткового вхідного змінного струму, що діє як резервна система, що гарантує, що вона завжди працює належним чином.

Детальніше про новину: http://bit.ly/2NWAGx7

#Aplicaciones_Tecnológicas

Якщо ви хочете дізнатися більше про ATSTORM® штормових детекторів, ви можете зв’язатися з нами за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61

Продолжить Чтениеred arrow

Новинка від NOARK Electric — шафи настінні IP66, серія MHS

Металеві настінні корпуси серії MHS з монтажними панелями настінного монтажу, призначені переважно для промислового застосування, де необхідний високий ступінь захисту IP. Ступінь захисту IP66 для одинарних дверей та IP55 для корпусів з двома дверцятами.

Використання якісної листової холоднокатаної сталі та повністю зварної конструкції є ключовими елементами для надійності та жорсткості конструкції з IK10. З’ємні пластини на нижній і верхній частині корпусу можуть забезпечити максимальну можливість адаптації запитів клієнтів щодо монтажу. Також завдяки симетрії корпусу ви можете просто змінити положення дверей.

Ми пропонуємо додаткові аксесуари, як дощові навіси, монтажні рами для фальш-панелей, фальш-панелі з або без вирізу для модулів, прозорих дверей, кріплень і кабелів заземлення. Запасні частини, як монтажні панелі, двері та настінні кронштейни ви також можете знайти в нашому асортименті.

У комплект поставки входить корпус, дверцята, монтажна панель, панель кабельних вводів, настінні кронштейни та монтажний матеріал.

 • Відповідають стандарту IEC/EN 62208.
 • Настінний монтаж.
 • IP66 для варіанта з одними дверцятами IP55 для варіанта із подвійними дверцятами.
 • Цільнозварна конструкція.
 • Порошкова, термореактивна покраска, RAL7035.
 • З’ємні панелі кабельних вводів зверху та знизу.
 • Додаткові аксесуари.

 

Основні переваги:

 •  5-річна гарантія від деградації фарби.
 • ступінь захисту IP66.
 • поліуретановий ущільнювач.
 • на корпусі зроблена «відбортовка» для захисту від потрапляння води при відкритті дверцят.
 • широкий вибір аксесуарів для адаптації ящика.
 • використання якісної фурнітури.
 • відкріття дверей на 170 град.
 • пластини кабельних вводів зверху та знизу.
 • якісна та зручна упаковка.
 • один артикул — повний комплект поставки: ящик, монтажна панель, панелі кабельних вводів, к-т кріплення на стіну. Додатково нічого замовляти не потрібно, якщо немає потреби адаптації.
 • є можливість зміни сторони відкриття дверцят.

Дізнатися більше та отримати консультацію можна за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61.

Продолжить Чтениеred arrow

Як не слід поводитися під час грози?

Блискавка — це явище, яке, незважаючи на те, що це дуже поширене явище, мало відоме за межами спеціалізованих форумів і створює невизначеність. Це важливо враховувати для безпеки людей і для захисту обладнання. Ми надамо деякі рекомендації стосовно того, чого не варто робити в разі наближення та під час грози:

— Їздити на велосипеді або коні; — Залишайтися в автомобілі з відкритим дахом, що складається; — Купатися в річках, озерах, в морі або у відкритих басейнах; — Ховатися під деревами; — Перебувати на відкритих ділянках; — Продовжувати працювати на металевих конструкціях; — Використовувати стаціонарні телефони; — Переносити металеві предмети, що виступають над головою, таких як парасольки, ключки для гольфу, тощо.

Промінь може бути дуже руйнівним, але комплексний блискавкозахист, знання і швидкість дії в таких ситуаціях можуть призвести до значного зниження отримання небажаних наслідків.

Детальніше про новину: https://www.facebook.com/at.ukraine/posts/2854018204668509

#Aplicaciones_Tecnológicas

Дізнатися більше та отримати консультацію можна за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61.

Продолжить Чтениеred arrow

Новинки від АСКО-УКРЕМ уже у продажу!

Компанія АСКО-УКРЕМ розширила та доповинила свій асортимент: 

1. Новим розміром пластмасових коробів та розширила асортимент аксесуарів для них;

2.Новими аксесуари для пластмасових гладких труб та озонаторів

 

Дізнатися більше та отримати консультацію можна за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61.

Продолжить Чтениеred arrow
Поиск по сайту