Блискавка — міфи і курйози

69422903_2997333490336979_1878952203775901696_n

Блискавка залишається одним з найбільш незвичайних явищ природи. У стародавні часи вона згадувалася в формі вогню, вона може бути представлена символами в переважній більшості древніх культур, і навіть існують міфологічні уявлення про її руйнівну силу. Незважаючи на наукові досягнення в наш час, помилкові уявлення про це явище все ще присутні сьогодні у більшої частини населення світу. Блискавка, як ми її знаємо, є одним з найбільш руйнівних явищ природи. Під час грози відбувається велика кількість атмосферних розрядів, які можуть досягати сотень кілоампер. Ці скиди представляють серйозну небезпеку для людей, тварин, будівель і навіть електронного обладнання, що може привести до серйозних наслідків, яких можна уникнути. Захистити себе від удару блискавки складно, коли ми покладаємося на популярні заходи захисту, засновані на міфах. Деякі з них можуть поставити під загрозу ваше життя, тому, ми як експерти з профілактики та захисту від ударів блискавки, допоможемо розібратися з деякими з найрозповсюдженими міфами.

Міфи про блискавки

Який найдовший промінь історії? Всесвітня Метеорологічна Організація, ВМО, встановила світовий рекорд за тривалістю одного променя в Прованс-Альпи-Лазурний берег на південному сході Франції, який в 2012 році склав 7,74 секунди.

Яку температуру можуть досягти промені? Промені можуть досягати температури до 30 000 ºC, так що ми розуміємо це, приблизно в п’ять разів гаряче, ніж поверхня Сонця.

Скільки променів падає на землю за один день? На Землю падає близько 20 мільйонів променів в день, в середньому 200 променів в секунду.

Чи може блискавка вдарити в заметіль? Тільки між 1961 і 1990 роками в Сполучених Штатах було зареєстровано 229 хуртовин, при яких удари блискавки. Ці типи штормів часті в кінці зими і на початку весни через температуру і сильних вітрів у високій атмосфері.

Які основні травми, які може заподіяти вам блискавка? Велику частину часу ми думаємо, що якщо ви отримаєте удар блискавки безпосередньо, це вб’є вас, але це не зовсім так. Тільки 30% людей, уражених блискавкою, миттєво вмирають від серцевого нападу. В інших випадках блискавка викликає серйозні травми, такі як опіки, травми, неврологічні проблеми, травми м’язів, шкіри або очей.

Коли ви, швидше за все, отримаєте блискавку? Є моменти, коли ймовірність удару блискавки більша. Це зазвичай збігається з сезонами, в які шторми є більш частими, такими як літо і осінь. Залежно від географічного регіону, в якому ви перебуваєте, це буде один або інший.

#AplicacionesTecnológicas

Щоб дізнатися більше цікавих подробиць про блискавки і, перш за все, про те, як захистити себе від цього природного явища, ви можете натиснути тут, щоб підписатися на нашу розсилку ТУТ Про новину на офіційному сайті ТУТ Детальніше про блискавкозахист ТУТ

 

Зверніться до нас стосовно блискавкозахисту вашого проекта можна ТУТ або за телефонами 044-576-06-90, 044-576-01-61 або напишіть нам на e-mail: project@kontaktor.com.ua

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту