Блискавка — міфи і курйози

67978752_2949238581813137_5618817001360195584_n

Блискавка залишається одним з найбільш незвичайних явищ природи. У стародавні часи вона згадувалася в формі вогню, вона може бути представлена символами в переважній більшості древніх культур, і навіть існують міфологічні уявлення про її руйнівну силу.

Незважаючи на наукові досягнення в наш час, помилкові уявлення про це явище все ще присутні сьогодні у більшої частини населення світу.

Блискавка, як ми її знаємо, є одним з найбільш руйнівних явищ природи. Під час грози відбувається велика кількість атмосферних розрядів, які можуть досягати сотень кілоампер. Ці скиди представляють серйозну небезпеку для людей, тварин, будівель і навіть електронного обладнання, що може привести до серйозних наслідків, яких можна уникнути.

Захистити себе від удару блискавки складно, коли ми покладаємося на популярні заходи захисту, засновані на міфах. Деякі з них можуть поставити під загрозу ваше життя, тому, ми як експерти з профілактики та захисту від ударів блискавки, хочемо розібрати з деякими з найрозповсюдженими міфами.

Міфи про блискавки — Блискавка вражає землю Існує загальне переконання, що існує тільки один тип блискавок, які розряджаються на землю, але реальність зовсім інша. Існує чотири типи променів, в залежності від точок, між якими це відбувається:

— Хмара-Хмара — це промені, які переходять з однієї хмари на іншу. — Внутрішньохмарні промені — існують в одній хмарі між областями з різними потенціалами. — Хмара-повітряні промені — це електричні розряди в стратосфері. — Хмара-Земля — це ті, які походять від хмари до землі.

Останній тип блискавок — це той, від якої ми з Вами повинні захиститися через небезпеку, яку вони представляють при впливі на істоти або споруди, які знаходяться на землі.

#AplicacionesTecnológicas

Про новину на офіційному сайті ТУТ 

Зверніться до нас стосовно блискавкозахисту вашого проекта можна за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61 або напишіть нам на e-mail: project@kontaktor.com.ua

Детальніше про блискавкозахист ТУТ

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту