Детектор грози: ключова система профілактики на курортах від попадання блискавки

67335105_2869051596498503_4306809585986961408_n

Не можна уникати формування грози, але ми можна передбачити з вірогідністю до десятків хвилин можливого попадання блискавки на певну область. Це очікування дозволяє нам мінімізувати ризики і уникнути нещасних випадків, роблячи певні дії на випередження.

Навіщо потрібен детектор грози на туристичному курорті? Багато туристичних курортів, в силу своїх характеристик і розташування, схильні до високого ризику потрапляння блискавки. Це готельні комплекси, які мають великі відкриті майданчики, в основному з деревами і поблизу моря, і, таким чином, мають помітні елементи, які збільшують ризик удару блискавки. Ті, хто також знаходиться в тропічних регіонах, частіше страждають від атмосферних електричних розрядів, згідно з даними, зібраними Національним космічним агентством (НАСА). Щоб захистити співробітників і клієнтів від цих впливів природи, важливо мати систему, яка забезпечує точну і надійну інформацію за допомогою належного моніторингу в реальному часі локального штормового ризику.

Діяльність на відкритому повітрі У готельних комплексах, де проводяться заходи на свіжому повітрі, ризик збільшиться. Спортивні зони, великі сади, тераси на горищах, плавальні басейни або приватні пляжі — це місця, які можуть бути дуже зайняті в певні часи. Це може ускладнити зусилля з профілактики, оскільки клієнти, включаючи дітей, можуть не знати правильну поведінку у випадку грозового шторму.

Наявність системи виявлення грози, такий як ATSTORM®, дозволяє виявляти всі фази бурі від її утворення, до ударів блискавки, до її повного розсіювання. Гарантувати безперервність послуг Коли відбувається гроза, важливо захистити людей і чутливе обладнання, які можуть бути пошкоджені ударами блискавки. Штормовий детектор ATSTORM надає інформацію з необхідним очікуванням, щоб мати можливість проводити відповідні профілактичні заходи, щоб гарантувати безперервність послуг курорту.

Система ATSTORM® також повідомляє про відсутність ризику, щоб співробітники та клієнти могли безпечно відновити свою діяльність.

Як працює детектор штормів?

Система виявлення шторму ATSTORM® вимірює електростатичне та електромагнітне поле в зоні, що підлягає захисту. Місцевий моніторинг здійснюється за допомогою двох типів датчиків, що оцінюють ризик електричного шторму:

  • Моніторинг електростатичного поля дозволяє виявити умови до формування грози на курорті.
  • Моніторинг електромагнітного поля дозволяє виявити активні грози, що наближаються в радіусі 40 км.

Переваги штормового детектора ATSTORM® Технологія, що використовується в датчиках, не містить рухомих частин, що дозволяє уникнути перешкод, зносу та несправностей. Результатом є повністю автономна і автоматична система. Моніторинг в режимі реального часу відбувається безперервно завдяки системі зв’язку Global M2M (в рамках технологій IoT), що дозволяє безперервно надсилати дані на сервери для їх обробки.

Система ATSTORM® використовує засоби самонавчання таким чином, що отримані дані обробляються і аналізуються для поліпшення його алгоритмів і, відповідно, його прогнозів. Таким чином, досягається краща адаптація до характеристик кожного місця, і поліпшується робота сигналізації. Люди, відповідальні за систему, можуть отримати доступ з будь-якого місця через приватний веб-портал, звідки вони можуть переглянути ситуацію на курорті. Система дозволяє мати історію даних з попередніх років.

Системи  оповіщень надсилає різні сповіщення, таким чином досягається гнучке управління контролем над оповіщеннями. Система має додаток з push-повідомленнями на вашому телефоні для миттєвого контролю за ризиком освітлення в приміщеннях, системі електронних листів та системи автоматизації з використанням віддалених релейних модулів, що дозволяє активувати / деактивувати системи сигналізаторів, сирен, сигналізації … Енергосистема повністю автономна: вона має сонячні батареї для своєї абсолютної автономії, на додаток до вбудованої батареї та додаткового вхідного змінного струму, що діє як резервна система, що гарантує, що вона завжди працює належним чином.

Детальніше про новину: http://bit.ly/2NWAGx7

#Aplicaciones_Tecnológicas

Якщо ви хочете дізнатися більше про ATSTORM® штормових детекторів, ви можете зв’язатися з нами за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту