Експресивний ЧОРНИЙ: LEGRAND РОЗШИРЮЄ АСОРТИМЕНТ СЕРІЇ MOSAIC

радшраущох

Група Legrand оновила асортимент електроустановочні обладнання серії Mosaic в чорному кольорі.

Рішення Mosaic підходять для застосування на об’єктах комерційного, громадського та житлового сектора, а також для установки в адміністративних приміщеннях промислових підприємств.

Механізми серії Mosaic користуються великим попитом при проектуванні приміщень завдяки своїй багатофункціональності, простоті монтажу і стильному дизайну, адже організація будь-якого сучасного приміщення вимагає системного підходу. Перед проектувальниками і дизайнерами стоїть завдання створення просторів, які поєднували б у собі комфорт, ергономічність і стильний візуальну складову. Універсальний колір і функціональний мінімалізм стануть ідеальним доповненням практично будь-якого стильового рішення — від ретро до хай-тека.

Електровстановлювальне обладнання Mosaic чорного кольору можна застосовувати в продукції такого ж чорного кольору: універсальних колонах і міні-колонах, в висувних розеткових блоках DLP для монтажу в підлогу і в стіл, а також в настільних органайзерах і в офісних блоках прихованого монтажу. На додаток до існуючого асортименту механізмів чорного кольору (розетки RJ 45 і рамки) додані розетки 2К + З, 2Х2К + З, 3Х2К + З для монтажу під вбудовуються і накладні монтажні коробки, підлогові коробки, колони та настільні блоки. Нові розетки під кутом 45 градусів зі спеціальними захисними шторками і пружинними затискачами походять під всі види супортів. Оновлений асортимент також включає в себе розетки USB 5В 2400 мА з гвинтовими зажимами для зарядки мобільних пристроїв (смартфонів, MP3 плеєрів, планшетів) і розетки HDMI 1.4 з попередньо виконаним з’єднанням для передачі цифрових аудіо- та відеопотоків високої роздільної здатності.

Всі елементи системи абсолютно сумісні один з одним, відрізняються високою технологічністю, простотою монтажу і ергономічним дизайном.

LG_079355_WEB_F

«Крім технічної складової, Legrand завжди приділяє велику увагу візуальним характеристикам своїх рішень. Тому оновлена ​​серія Mosaic — це не тільки функціональні пристрої стандарту в популярному колірному виконанні, але і стильні аксесуари, здатні додати інтер’єру виразності., — зазначає Іван Крохмальний, директор з розвитку Legrand»

Дізнатися більше та отримати консультацію можна за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61.

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту