Каскадний і скоординований захист від перенапруг компанії Aplicaciones Tecnológicas

71170744_3059400900796904_8230757596705849344_o

 

Захист від перенапруг в електроустановках вкрай важливий для забезпечення безпеки людей і запобігання короткочасного і довготривалого ушкодження обладнання. Переважна більшість установок захищені від перевантажень, але встановлене обладнання не захищає від перехідних перенапруг (в основному через блискавку) і постійних перенапруг

Однак, хоча важливість використання пристроїв захисту від перенапруг в житлових будинках, комерційних приміщеннях і на промислових підприємствах відома, це не завжди виконується належним чином.

Далі ми вирішуємо деякі питання, щоб пояснити, як правильно виконувати захист від перенапруги, щоб уникнути пошкоджень, які можуть викликати перенапруження.

Що таке ступінчастий або каскадний захист від перенапруг? Відповідно до принципів ступінчастою захисту і передачі електроенергії, ми також повинні організувати ступінчастий, скоординований або каскадний захист від стрибків напруги для вибіркого надання захисних пристроїв в залежності від ризику, якого слід уникати.

Залежно від ризику захисту від перенапруги ми виділяємо три типи пристроїв захисту від перенапруг, які розподілені для каскадної установки: захисні пристрої типу 1, 2 і 3.

Пристрій захисту від перенапруг типу 1 забезпечує щільний захист і гарантує, що в разі удару блискавки в мережу він діє шляхом відведення надлишкового струму. Однак, незважаючи на те, що це тип протектора, який підтримує високі струми, це повільний пристрій, який залишає високу залишкову напругу для підключеного обладнання.

Пристрій захисту типу 2 — це захист від середньої перенапруги, який розташований в установці після влаштування захисту типу 1, щоб зупинити залишкову напругу. Пристрій захисту від перенапруг типу 2 не витримує прямий розряд, але застосовується для ослаблених розрядів або лінійної індукції. У деяких випадках протектор типу 2 може також залишати деяке залишкове напруга, тому захист повинен бути доповнена протектором типу 3.

Розрядники типу 3 є ті, що не витримують великі навантаження, але є найшвидшими, тому залишкова напруга дуже низька.

У всіх випадках, перш ніж встановлювати, який тип пристроїв захисту від перенапруг використовувати і де їх розміщувати, необхідно провести попереднє дослідження електроустановки та її однолінійної схеми.

Давайте розглянемо декілька прикладів захисту від каскадних перенапруг.

Ступінчаста захист від перенапруг в житлових приміщеннях При захисті від стрибків напруги в будинку, наприклад, в будівлі, звичайної захистом може бути установка захисту з T1 + T2 (наприклад, з AT-8089) в загальну шину, розташовану на вході в будівлю. Таким чином, електропостачання захищене, що запобігає влученню блискавки в нашу установку. Згодом, захист типу 2 + 3 поміщається в кожну панель корпусу, або використовується постійний і перехідний фільтр захисту від перенапруг, який поєднує в собі два типи захисту від перенапруг.

З іншого боку, кабелі для телефонії, ІКТ, антени і Інтернет також повинні бути захищені. Настійно рекомендується захист цього типу кабелів, оскільки вони підключають обладнання, дуже чутливе до перепадів напруги.

Захист від перенапруг в комерційній сфері аналогічний захисту в побутовій сфері, але адаптований до потреб кожного підприємства і характеристикам установки.

У магазинах зазвичай є кілька електричних панелей. У цьому випадку це може бути торговий центр, слідуючи логіці ступінчастою захисту, ми можемо встановити протектор типу 1 + 2 в трансформаторах, в кожному приміщенні — протектор типу 2, а у вторинній рамі — протектор Тип 3.

На промисловому рівні необхідне детальне вивчення однолінійної схеми установки для правильного планування захисту від перенапруг. У кожній галузі електрична установка може мати дуже різні характеристики і повинна бути адаптована до конкретних потреб. Якщо ми покладаємося на теорію, ми б встановили захист типу 1 на основних панелях, типу 2 на вторинній і типу 3 на третинної, але це може варіюватися в кожному конкретному випадку.

Не забувайте про лінії, які виходять за межі будівлі, оскільки вони, ймовірно, будуть отримувати скачки, і в цих точках ви повинні встановити захисні пристрої типу 1 і типу 2.

#AplicacionesTecnológicas

Якщо ви зацікавлені в отриманні додаткової інформації про наш продукт і в захисті ваших об’єктів, не зволікайте та звертатися до нас, ми проведемо індивідуальне дослідження  зателефонуйте нам 044-576-06-90,044-576-01-61 або напишіть нам на e-mail: project@kontaktor.com.ua

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту