Надійність в пріоритеті з реле управління від LEGRAND

07

Група Legrand, світовий фахівець з електричним і інформаційних систем будівель, представляє нову лінійку реле управління непріоритетними навантаженнями, яка представлена ​​двома пристроями: однофазне реле і універсальне реле для одно / трифазних систем. При перевищенні допустимої потужності будь-якого об’єкта або лінії, реле відключає непріоритетна (другорядні) споживачі енергії — це дозволяє уникнути відключення основного автоматичного вимикача через перевантаження і, як наслідок, знеструмлення всього обладнання. Як тільки споживана потужність знижується, пристрій автоматично підключає непріоритетна навантаження, і відключені пристрої продовжують працювати в штатному режимі. Як непріоритетних навантажень рекомендується вибирати обладнання, нечувствительное до частих включень і відключень. Наприклад, системи обігріву теплих підлог, дахів і водостічних систем; теплові завіси; водонагрівачі накопичувального типу; електроконвектори і т.п.

Однофазное реле розраховане на напругу 195-264 В. Діапазон порога спрацьовування варіюється від 0 до 6,5 кВт з кроком в 0,01 кВт, тобто точність відключення другорядного обладнання дуже висока. При цьому передбачена регульована затримка часу підключення / відключення непріоритетної навантаження від 0 до 999 секунд. Вбудований цифровий мультиметр з точністю 1% вимірює напругу, силу струму і споживану потужність. Діапазон робочих температур від -10 ° C до + 55 ° C.

Універсальне реле з порогом спрацьовування від 1,5 до 63 А призначене для одно- і трифазних систем, і поставляється з зовнішнім трансформатором струму. Діапазон робочих температур від 0 ° C до + 40 ° C. В реле передбачені три канали управління непріоритетними навантаженнями. Для зручності, реле оснащено LED-індикацією відключення непріоритетної навантаження кожного каналу і функцією TEST для перевірки працездатності.

Реле непріоритетних навантажень найбільш затребувані в ситуації, коли при обмеженому рівні виділеної потужності відбувається, наприклад, розширення офісу або складського терміналу, і відповідно зростає кількість споживачів. При цьому не доводиться оплачувати додаткову виділену потужність. Також реле непріоритетних навантажень використовуються при необхідності обмеження енергоспоживання в цілях економії.

Незалежно від причин установки реле непріоритетних навантажень, його використання гарантує безперебійну роботу критично важливих систем пожежогасіння, сигналізації, відеоспостереження та контролю доступу. Реле забезпечить надійну роботу холодильного обладнання та інших пристроїв, що підтримують вологість і температуру повітря. Воно допоможе запобігти відключення виробничого обладнання: друкарських верстатів і машин, медичної техніки, серверних пристроїв, інкубаторів та будь-яких пристроїв, що вимагають безперервного електропостачання.

thumbnail_LG_412021_WEB_R

Дізнатися більше та отримати консультацію можна за телефонами: 044-576-06-90, 044-576-01-61 або ж завітайте до нас у офіс.

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту