Нагрівальні мати ELEKTRA MD для теплої підлоги

62483762_423844891532491_9136812764914778112_n

Нагрівальні мати використовуються в якості основної опалювальної системи або як доповнення до існуючої опалювальної системи. Застосування нагрівальних матів: від житлових будинків до громадських та промислових будівель. Наукові дослідження довели, що з точки зору фізіології, електричний обігрів підлог є найкращим для людини видом опалення, тому що він враховує фізичні закони розподілу температури в приміщенні.

Завдяки невеликій товщині, нагрівальні мати можуть використовуватися при перебудові і перепланування існуючих конструкцій, там, де немає можливості підняти рівень підлоги. Нагрівальні мати можуть також застосовуватися в промислових будівлях, а також в місцях, де традиційний обігрів за допомогою нагрівальних кабелів немає можливості реалізувати.

Нагрівальні мати компанії ELEKTRA можуть використовуватися під полами будь-якого типу, які допускають нагрів, тобто під підлогами, які добре пропускають тепло, такими як дерев’яні, керамічні, кам’яні, а також з килимовими покриттями. Ми рекомендуємо їх як дуже ефективний засіб для опалення. У разі хорошої теплоізоляції під підлогою, вони можуть також використовуватися в якості основної опалювальної системи. Це найбільш швидко встановлюється, проста і ефективна система для обігріву приміщень або локального ділянки з найменшими витратами.

Гарантія від виробника — 20 років.

Для отримання консультації стосовно теплої підлоги звертайтесь за телефонами 044-576-06-90 або 044-576-01-61

ELEKTRA — рішення для всіх!

Новости
Поиск по сайту