Небезпека удару блискавки при проведенні спортивних заходів на відкритому повітрі. Як запобігти нещасним випадкам?

69356540_2981033645300297_1121599978859397120_n

Вболівальники отримали травми від удару блискавки в фіналі PGA Tour з гольфу

Блискавка вдарила по дереву на полі гольф-клубу East Lake. Шестеро людей отримали поранення після двох ударів блискавки на завершальному чемпіонаті сезону в Атланті. Гра була припинена в 16:07 за місцевим часом через грозу в цьому районі і о 16:45 відбулися два удари блискавки. Детальніше про подію ТУТ 

Небезпека удару блискавки при проведенні спортивних заходів на відкритому повітрі. Як запобігти нещасним випадкам?

Метеорологічна служба США (NOOA), згідно з даними, зібраними в період з 2006 по 2013 рік, стверджує, що 14% смертей, викликаних ударом блискавки, мала місце під час занять спортом на відкритому повітрі і дозвілля.

У тому ж дусі NLSI (Національний інститут блискавкозахисту США) наполягає на тому, що блискавка — це метеорологічне явище, яке найбільше впливає на спортивні заходи на відкритому повітрі.

Ми часто бачимо в засобах масової інформації повідомлення про те, що матчі або події різних спортивних заходів були припинені або відкладені через ризик удару блискавки або в результаті удару блискавки в місця проведення заходу.

Промені представляють серйозну небезпеку для людей на відкритих просторах, і необхідно вжити необхідних заходів обережності, щоб ніхто не постраждав. Ці заходи вживаються з метою забезпечення безпеки для спортсменів і вболівальників.

У всіх випадках необхідно інформувати людей про ризики для безпеки, які може викликати блискавка, і про те, як не наражати себе ці ризи. Кожна спортивна установа або організація має свої власні правила захисту від блискавки. У багатьох випадках немає конкретного регламенту, який передбачає конкретний протокол в разі ризику удару блискавки, який ставить під загрозу людей.

Дії в разі ризику удару блискавки у поле для гольфу. Гольф є одним з видів спорту, де відкритий майданчик є найбільшим.

В правилах для гольфу згадуються деякі заходи, пов’язані з ризиком блискавки. Зокрема, правило 6-8a вказує, що гравець може перервати гру, коли він вважає, що існує небезпека від блискавки. Також правило 6-8b може призупинити змагання, якщо буде виявлено ризик удару блискавки, і гравці не можуть відновити гру, поки зберігається попередження. Навіть в пояснювальних примітках до керівництва за правилами ми говоримо про високу смертність від блискавки в цьому виді спорту, і комітетам настійно рекомендується вжити необхідних заходів обережності, щоб уникнути нещасних випадків.

Слідуючи рекомендаціям правил гри в гольф, ми хотіли б нагадати, що всі власники гольф клубів повинні нести відповідальність за наявність системи виявлення гроз і своєчасного сповіщення гравців.

Слід пам’ятати, що ясне небо не завжди є гарантією відсутності блискавки. Єдиний спосіб достовірно оцінити ризик ударів блискавки — це мати пристрій, оснащений електростатичним датчиком, який реєструє збільшення поля в режимі реального часу.

Система виявлення грози повинна бути частиною планів і протоколів по безпеці і аварійних ситуацій.

Детектор грози ATSTORM ® вимірює електростатичне поле, тому при виникненні перевищень поля (електростатичне поле вказує на ризик ударів блискавки: чим більше електростатичне поле, тим більше ризик ударів блискавки) в різних аварійних рівнях до настання максимального рівня оповіщення.

#Aplicaciones_Tecnológicas

Детальніше про детектор грози можна дізнатися  ТУТ

Звернутися до нас за консультацією стосовно детектора грози ATSTORM® та розрахунками можна за телефонами 044-576-06-90 або 044-576-01-61 або напишіть нам на e-mail: project@kontaktor.com.ua

68928975_2981117941958534_5090492962610085888_o
Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту