Новий ультразвуковий датчик руху від Hager!!!

9da14b6a-46fa-4503-a6a9-d374c63598ee

Кожен рух фіксується Він ідеально підходить для різних температур навколишнього середовища, а його висока частота дозволяє виявляти присутність навіть через стіну.

Розширений спектр застосування Завдяки високочастотній технології датчик руху EE883, на відміну від датчиків, що використовують пасивну інфрачервону технологію, підходить для виявлення руху в областях, де практично немає відмінностей між температурою навколишнього середовища та рухомими об’єктами.

Це робить його ідеальним датчиком для виявлення руху в приміщеннях з високими або низькими температурами, наприклад, на закритих автостоянках. З новим датчиком EE883, рух холодних транспортних засобів, стає легко розпізнаваним.

Високочастотне виявлення гарантує нечутливість датчика до джерел тепла або сонячного світла, що не викличе автоматичного, небажаного включення освітлення, наприклад, в офісах чи закритих приміщеннях.

Він все бачить Високочастотна технологія пронизує навіть тонкі неметалеві й скляні стіни, завдяки чому вона може більш ефективно контролювати освітлення в приміщеннях, таких як туалети або роздягальні.

Клас захисту IP54 гарантує, що високочастотний датчик руху також може використовуватися на відкритому повітрі та у вологих приміщеннях.

Технічні переваги:

  • Повна зона виявлення 360°, немає мертвих зон.
  • Безступінчато регульований радіус зони виявлення від 1 до 8 м.
  • Поріг яскравості при включенні світла від 2 до 2000 люкс.
  • Затримка від 5 с до 15 хв.
  • Встановлення часу затримки, яскравості й зони виявлення безпосередньо на пристрої за допомогою потенціометрів.
  • Простий настінний або стельовий монтаж.

Виникли питання або бажаєте отримати консультацію, телефонуйте 044-576-06-90, 044-576-01-61 або ж завітайте до нас у офіс.

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту