Новинка вже у продажу!

Компанія IEK Україна, враховуючи побажання споживачів, розширює свій асортимент корпусів розподільних ЩРн (в) серії PRO IEK.

НОВИНКА: розподільні щити ЩРн (в) серії PRO

 

Наразі доступні для замовлення дводверні корпуси на підвищене число модулів — від 48 до 96.

Основні переваги розподільних щитів ЩРн (в) серії PRO:

— З’ємна монтажна рама дозволяє проводити монтаж окремо від корпусу, забезпечуючи зручність і простоту збірки. DIN-рейки встановлені з кроком 125 мм; збільшена відстань між задньою стінкою і DIN-рейками забезпечує комфортну прокладку кабелю.

— Захисна оперативна панель виключає небезпеку ураження струмом під час експлуатації, а також дозволяє опломбувати корпус. — Негорючий супорт для шин забезпечує безпеку експлуатації. Супорт і шини можуть встановлюватися як зверху, так і знизу корпусу. У базовій комплектації поставляються: 1 супорт і 2 заглушки — в однодверних корпусах, 2 супорта і 4 заглушки — в дводверних.

— Перфорація на задній планці вбудованих корпусів ЩРв PRO дозволяє закріплювати електричні дроти за допомогою хомутів. — Болти на бічних стінках вбудованих корпусів ЩРв PRO забезпечують надійну фіксацію корпусу в ніші.

— Ввід провідників у вбудованих корпусів ЩРв PRO — зверху і знизу; у навісних корпусів ЩРн PRO — тільки знизу.

— Шпильки заземлення, встановлені у всіх корпусах ЩРн (в) PRO, гарантують безпеку при експлуатації.

— Стильний дизайн корпусів гармонійно доповнить самий сучасний інтер’єр.

Корпуси ЩРн (в) серії PRO можуть бути альтернативою більш дорогими за ціною ЩРн (в) серії UNIVERSAL.

На відміну від ЩРн (в) серії UNIVERSAL IEK корпуси ЩРн (в) серії PRO не мають в складі: комплекта для заземлення і навішування корпусу (ЩРн), шин в супорті N і PE, які можна придбати окремо. Навісні корпуси ЩРн серії PRO, на відміну від навісних корпусів ЩРн серії UNIVERSAL, крім ступеня захисту IP54, мають IP31.

Дізнатися більше та отримати консультацію можна за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61.

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту