Основні характеристики регулятора OWD5 WiFi від Elektra

57261103_395685794348401_4964104234141220864_n

Заснований на перевіреному і визнаним вирішенні OCD5 з сенсорним дисплеєм, забезпечує функціональність управління через WiFi. Дистанційний доступ і управління за допомогою зручних для користувачів додатків. Допомагає заощаджувати електроенергію. Універсальне рішення, сумісне з найбільш поширеними на ринку системами теплого пода. Простий запуск за допомогою майстра. Проста установка. Управління окремими пристроями або створення зон опалення. Розрахований на багато користувачів. Відсутність необхідності застосування мережевих шлюзів. Підтримка режиму WPS. Збереження повної функціональності, оціненого користувачами регулятора OCD5 з сенсорним дисплеєм.

Управління окремим пристроєм або зони опалення? Це вам вирішувати.

Регулятор OWD5 дозволяє користувачам вибрати з індивідуальним регулюванням або об’єднати пристрої в одну або кілька керованих спільно зон опалення. Систему можна легко розширити відповідно до мінливими потребами користувача. Таке просте зміна масштабу роботи робить пристрій ідеальним для застосування в будь-яких проектах індивідуального будівництва — незалежно, чи має користувач потреба в опаленні тільки ванної кімнати до комфортної температури, або хоче керувати теплою підлогою в усьому будинку.

Просте управління — і докладні дані

Додаток полегшує користувачам управління роботою регуляторів і дозволяє оптимально налаштовувати температуру в приміщеннях відповідно до потреб. Детальна інформація, наприклад, що стосується споживання електроенергії, дозволяє споживачам вибирати такий режим роботи, який забезпечить максимальну економію електроенергії.

Доступ для одного або декількох користувачів

Регулятор OWD5 забезпечує доступ до управління системою одному або декільком користувачам. Їх число визначається під час першого пуску системи, але легко коригується потім, відповідно до мінливими потребами користувачів. Таким чином, доступ до управління опаленням завжди буде відповідати поточним потребам користувачів.

Простий доступ до управління системою — навіть після втрати інтернет-з’єднання

Система була розроблена так, щоб користувачі мали можливість повністю контролювати опалення, навіть в разі втрати інтернет-з’єднання. Додаток розроблений так, щоб забезпечити виконання повсякденних дій, зберігаючи при цьому повний доступ до управління опаленням на рівні просунутих функцій. Наприклад, за допомогою програми користувачі можуть задати рівень температури, схеми програм опалення або активувати спеціальні режими опалення, такі як режим комфорту або режим захисту від замерзання. Всі програмовані опції і функції залишаються доступними через вбудований, дводюймовий, кольоровий, сенсорний дисплей, добре відомий з моделі регулятора OCD5.

Простий пуск, крок за кроком

Регулятори OWD5 мають вбудовану функцію WiFi і під час пуску не потрібні ніякі інші елементи, наприклад, мережеві шлюзи. Щоб ефективно запустити регулятор необхідно тільки підключити його до стандартного WiFi-маршрутизатора з доступом до інтернету. Під час запуску, вбудований майстер допоможе в баскому коні й безпроблемне виконанні кожного, необхідного кроку. Ми подбали теж про найдрібніших деталях, наприклад, підтримки режиму WPS для простого підключення до маршрутизатора — без необхідності введення пароля.

Миттєве підключення до додатка

Дружнє додаток, доступне в версіях на Android і IOS, надасть користувачам підтримку в найдрібніших деталях під час установки і підключення нового регулятора WiFi. Немає необхідності користуватися друкованими посібниками з експлуатації — користувачів проводять через кілька простих кроків, необхідних для встановлення з’єднання між регулятором і додатком, і вони відразу отримують повний контроль над системою опалення, а також простий доступ до статистикам енергоспоживання і іншими даними.

Простота, безпроблемна установка

Регулятор OWD5 компактний, гнучкий і простий у використанні. У поєднанні з простотою введення налаштувань, забезпечує ефективну і безпроблемну роботу.

Повна сумісність з доступними на ринку датчиками і системами рамок

Регулятор OWD5 має такий же широкий діапазон опцій і функцій, як і цінуємо користувачами версія OCD5 з сенсорним дисплеєм. Ефект — це самий комплектний і гнучкий регулятор WiFi для управління теплою підлогою. Регулятор сумісний з найбільш популярними на ринку датчиками і системами рамок, що робить його оптимальним рішенням для знову проектованих систем опалення, а також при модифікації існуючих систем.

Технічні дані:

  • Напруга живлення: 100-240 В пост.т.
  • Макс. навантаження: 16A
  • Монтаж: прихований
  • Вбудований вмикач: 2-полюсний, 16A
  • Діапазон регулювання комфортної температури: + 5 ° C; + 40 ° C для кожного випадку
  • Діапазон регулювання економною температури: + 5 ° C; + 40 ° C для кожного випадку
  • Ступінь захисту: IP 21
  • Розміри (вис. X шир. X глиб.): 82 x 82 x 40 мм
  • Дисплей: 176 x 220 пікселів, TFT • Бездротове управління: WiFi (хмара)
  • Сертифікат

Інструкція з програмування

Інструкція з обслуговування

#ELEKTRA

Дізнатися більше та отримати консультацію можна за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61

ELEKTRA — рішення для всіх!

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту