Підвищена БЕЗПЕКА: LEGRAND ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВІ ЗАМКИ ДЛЯ ШАФ ATLANTIC-E

лмиаотєлв

Група Legrand розширює спектр аксесуарів для промислових металевих шаф Atlantic-E. В асортимент додані замки найбільш популярних форматів для спрощення обслуговування обладнання на всій території підприємства, а також замки з індивідуальними ключами для тих випадків, коли потрібно виключити несанкціонований доступ. Використання замків дозволяє додатково захистити встановлені в промислові шафи пристрою.

У багатьох компаніях сервісні служби стикаються з проблемами обслуговування електроустаткування в захищених шафах: в одних випадках доводиться шукати ключі від кожного окремо взятого об’єкта, в інших, навпаки, замки виявляються ненадійними. Нові аксесуари для шаф Legrand Atlantic-E вирішують відразу обидві проблеми. Крім виробів з індивідуальними ключами в серії доступні моделі з трикутним і квадратним виступами 8 мм, які використовуються для уніфікації замків на промислових об’єктах.

Спеціальна конструкція замку гарантує надійне кріплення і щільне прилягання дверцята, забезпечуючи повністю герметичне закривання шаф. Завдяки цьому замки можна застосовувати в умовах підвищеної вологості та забрудненості, а також агресивного навколишнього середовища.

Промислові шафи Atlantic-E виробляються на заводі Групи Legrand в Ульяновську, і відповідають найвищим вимогам надійності і промислової безпеки. Вони дозволяють експлуатувати електрообладнання в найсуворіших умовах. Локалізовані моделі виробляються зі сталі товщиною 1,2 мм, мають ступінь захисту IP66 і ударостойкостью IK 10, а також забезпечують ослаблення електромагнітного випромінювання. Корозійна стійкість виробів відповідає ГОСТ 20.57.406 за рахунок додаткового покриття з текстурованого поліестеру. Для зручності користувачів відкривання дверей шаф можливо вліво або вправо на кут до 130º. Всього в серії налічується 27 типорозмірів висотою від 300 до 1200 мм, шириною від 200 до 800 мм і глибиною від 150 до 300 мм. Промислові шафи Legrand використовуються російськими виробниками ПКУ в різних проектах. Вони затребувані на промислових і комерційних об’єктах, включаючи аеропорти, об’єкти сільського господарства, склади, автомийки, вишки стільникових операторів, а також обробні і складальні цехи.

Дізнатися більше та отримати консультацію можна за телефонами: 044-576-06-90, 044-576-01-61 або напишіть СЮДИ

11

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту