Приклад установки заземлення «Jupiter» від компанії ДКС Україна

1. Установка заземлення починається з нижньої секції NE1231 (з загостреним кінцем стрижня); 2. У верхню частину стрижня вставляємо забивних головку (NE1405); 3. Нижню секцію (NE1231) повністю вбиваємо в землю, потім, забравши забивних головку (NE1405) вставляємо верхню секцію (NE1232); 4. Дане дію повторюємо до отримання необхідної глибини.

Система Jupiter —  призначена для відводу енергії блискавки при прямому ударі в землю, ефективному розсіянні відведеної енергії, а також запобігання пробою розряду блискавки. Система включає в себе близкавковловлюючі обладнання зі стрижнями і щоглами, провідники, власники провідників, різні сполучні елементи, заземляющее обладнання та аксесуари для полегшення монтажу системи.

Компанія ДКС пропонує комплексне рішення — систему блискавкозахисту і заземлення ДКС. Призначення такої системи полягає у відведенні енергії блискавки при прямому ударі в землю, ефективному розсіянні відведеної енергії в землі за допомогою системи заземлення, а також запобігання пробою розряду блискавки за рахунок зрівнювання потенціалів між електропровідними елементами, розташованими всередині і зовні будівлі.

Виникли питання або бажаєте отримати консультацію, телефонуйте 044-576-06-90, 044-576-01-61 або ж завітайте до нас у офіс.

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту