Принцип дії теплових акумуляторів від Gabarron UA

banner 1

Високі тарифи на комунальні послуги змушують нас економити і шукати способи зменшення сум у платіжках.

Теплові акумулятори використовують нічну електроенергію за пільговим тарифом для акумуляції теплової енергії, якої вистачає для обігріву приміщень протягом 24 годин. Під час дії пільгового ( «нічного») тарифу (з 23.00 до 7.00) теплоаккумулятор автоматично підключається до електромережі і накопичує тепло. За даний період часу накопичується достатня кількість тепла, щоб обігріти приміщення без споживання електроенергії в денний час.

Потужності для опалення досить, тому що вночі електромережа не перевантажена. Економія витрат на обігрів досягається за рахунок різниці тарифів на вартість електричної енергії в денний і нічний час. Вартість електроенергії в нічний час в 2 рази дешевше, відповідно, рахунок на оплату електроенергії в 2 рази менше. Висновок очевидний: опалення за допомогою теплових акумуляторів — найекономніший вид електроопалення.

Автоматичне управління дозволяє точно і швидко регулювати температуру повітря в приміщенні. При зміні погоди автоматично змінюється час накопичення, підтримуючи комфортну температуру в приміщенні та додатково заощаджуючи електроенергію.

Детальніше про теплові акумулятори можна дізнатися можна тут

Дізнатися більше та отримати консультацію можна за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту