Проект блискавкозахисту СЕС безкоштовно від AplicacionesTecnológicas

67812636_2944080702328925_2163081139563003904_o Більше 32% пошкоджень сонячних панелей викликано блискавкою, в результаті чого атмосферні викиди є основною причиною погіршення їх стану (Південно-африканський інститут інженерів-електриків). Установки з потужністю, яка дорівнює або перевищує 100 МВт, можуть бути підключені безпосередньо до електромережі, тому вплив блискавки може вплинути не тільки на установку, а й на мережу.Зовнішній блискавкозахист для запобігання пошкодження сонячних парків Дуже важливо, щоб на етапі проектування розташування і кількість блискавковідводів були оптимізовані таким чином, щоб на фотоелектричних панелях виникали мінімально можливі тіні, і, таким чином, уникати їх шкідливий вплив на вироблення енергії.Тіні від блискавкоприймачів або інших об’єктів, можуть бути розсіяними або певними.

Певні тіні з’являються, коли об’єкт, в даному випадку блискавкоприймач, знаходиться поруч із сонячною панеллю. Вони мають подвійний негативний ефект: зниження вироблення енергії і пошкодження фотоелектричних панелей. З одного боку, ці тіні викликають менше виробництво енергії з сонячної панелі і, отже, більш низький дохід. Однак найважливіший ефект — коли деякі сонячні елементи затінені, вони починають споживати енергію, створюючи точки перегріву.

Щоб уникнути цього, активуються обхідні діоди (байпас), які пропонують альтернативний шлях до току, зводячи до мінімуму можливі пошкодження. Однак, в залежності від якості обхідних діодів і сонячних елементів, захист точок перегріву може бути недостатнім і електронні компоненти фотоелектричних панелей будуть руйнуватися. Крім того, використання цих діодів передбачає енергоспоживання.

Тому важливо оптимізувати кількість і розташування блискавкоприймачів. У цьому сенсі доцільно використовувати пристрої з великою площею захисту, такі як DAT CONTROLER PLUS, або DAT CONTROLER REMOTE.

#AplicacionesTecnológicas

Зверніться до нас стосовно блискавкозахисту вашого проекта можна за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61 або напишіть нам на e-mail: project@kontaktor.com.ua

Детальніше про блискавкоприймачі DAT CONTROLER PLUS або DAT CONTROLER REMOTE можна дізнатися  ТУТ

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту