Участь компанії ВО Контактор в прес-конференції на тему: «Інновації для енергетики»

37A4345_1x

 

2 жовтня відбулась прес-конференція на тему: «Інновації для енергетики через діалог бізнесу з молоддю та наукою»,організатором якого був ENERGY CLUB. Проект безпосередньо розпочнеться у 2020 році, але першим кроком його реалізації стане 3-місячна акселерація стартапів, які стосуватимуться інновацій у сфері енергетики. Учасниками цієї конференції також стали представники компанії ВО Контактор Сергій Ганнусик — Виконавчий директор компанії та Андрій Пєлєвін — фахівець з управління проектами.

Спікерами були Андрій Костриця – Президент ENERGY CLUB та Максим Білявський – експерт Центру Разумкова презентували проект по відбору та впровадженню інновацій для енергетичної галузі, який розпочав свою роботу в Україні. Окрема увага була приділена питанням розвитку ефективної співпраці бізнесу з талановитою молоддю та вітчизняними науковими установами.

Також Президент Energy Club Андрій Костриця розповів про один з найближчих заходів, де можна буде вже говорити про перші конкретні результати підготовки проекту, це Energy Security Forum, який проходитиме 05 грудня 2019 року в KPMG.

На завершення прес-конференції, Максим Білявський розповів про системний підхід Energy Club в частині аналізу та вивчення проблемних питань енергетичних ринків, зокрема через проведення засідань професійних комітетів, який заплановано провести 04 жовтня поточного року.

 

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту