Участь в засіданні НКРЕКП

4 квітня 2019 року представники ВО Контактор взяли участь в консультаціях з громадськістю в форматі круглого столу на тему: «Дифтарифи на електроенергію у світлі впровадження нового ринку електричної енергії», яку провела Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.
Консультації відбулися під головуванням членів НКРЕКП: Дмитра Коваленка, Олени Антонової, Олександра Формагея, Євгена Магльованого та за участю представників профільних структурних підрозділів.
Без названия
До розгляду громадськості були підготовлені інформаційно-аналітичні матеріали «Дифтарифи на електроенергію у світлі впровадження нового ринку електричної енергії». Також представниками Регулятора були висвітлені актуальні питання практичної реалізації заходів щодо застосування дифтарифів на електроенергію у світлі впровадження нового ринку та проведено їх обговорення.
У заході взяли участь члени Громадської ради при НКРЕКП: Василь Котко, Олег Бакулін, представники електропостачальних організацій, споживачів, експертних установ, інших зацікавлених сторін, засобів масової інформації. Загалом взяли участь в засіданні круглого столу понад 80 осіб.
 Без названия (1)
Захід пройшов у жвавому обговоренні наболілих питань, які виникли при переході на нову модель ринку.
Представниками ВО Контактор було запропоновано на розгляд комісії виділити дифтарифи на електроенергію, що застосовувались на опалення при теплоакумуляційному обігріву приміщень з використанням дешевого нічного тарифу по зональному обліку електроенергії, в окрему тарифікацію, що буде і надалі спонукати споживачів переводити опалення приміщень на акумуляційний обігрів. Ця ініціатива поліпшить вирівнювання графіку споживання електроенергії протягом доби та дозволить заощадити значні кошти з державного бюджету.
Звіт за результатами проведення консультацій з громадськістю регулятор оприлюднить на офіційному веб-сайті НКРЕКП пізніше.
-1-638-2-638-3-638-4-638-5-638-6-638-7-638-8-638
Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту