Які можливі наслідки впливу блискавки на людей на відкритій місцевості?

68595318_2941783149225347_6926668297140174848_n

Формування грозового шторму неможливо уникнути. Він являє собою велику концентрацію енергії і становить небезпеку для життя людей. Однак ми можемо вжити заходи щодо зменшення шкоди, яку блискавка може завдати здоровью та життю людей на відкритій місцевості.

Вплив ударів блискавки на людей (в радіусі до 100 метрів) може стати надзвичайно серйозним:

-опіки шкіри; -розрив барабанної перетинки; -пошкодження сітківки очей; -падіння від ударної хвилі; -падіння від м’язової судоми; -пошкодження легень та кісток; -посттравматичний стрес; -смерть від зупинки серця, зупинки дихання або черепно-мозкових травм.

ATSTORM® — це штормовий детектор, який дозволяє локально виявляти електричні бурі за допомогою сигналів у реальному часі про небезпеку ударів блискавки в зоні, що захищається. Зона моніторингу може досягати радіусу 40 км.

Детектор шторму, такий як ATSTORM®, дозволяє вживати тимчасових заходів для запобігання пошкодження людей та обладнання під час грози. Ці тимчасові заходи припиняються, коли припиняється гроза.

Це рішення, застосовне до незліченних професійних галузей (видобуток, аеропорти, нафтові компанії, енергетика, …) та діяльності на свіжому повітрі (спортивні заходи, відпочинок, …) оскільки дозволяє захиститися від руйнівних наслідків дії блискавки, як для людей, так і для інфраструктури, а також гарантувати беспечність надання послуг.

З цієї причини ATSTORM® є ідеальною системою для запобігання професійних небезпек внаслідок удару блискавки.

Детальніше про ATSTORM тут 

Детальніше про блисківкозашист тут

#AplicacionesTecnológicas

Зверніться до нас стосовно блискавкозахисту вашого проекта та запровадження системи попереднього оповіщення про наближення грозового шторму можна за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту