Захист парка розваг Dreamland Margate від Aplicaciones Tecnológicas

69296042_2965054663564862_1994621759025840128_n

Dreamland Margate — парк розваг, розташований біля моря в Марґейті, штат Кент (Англія). Парк започаткований як ярмарок у 1880 році і став тематичним парком у 1920 році з встановленням першої дерев’яної гірки. Це один з найстаріших парків Англії, і він зберігає свої пам’ятки протягом багатьох років, підтримуючи вінтажний стиль. У перші вихідні кількусть відвідувачів сягає до 11 000.

Aplicaciones Tecnológicas забезпечила найсучасніші системи захисту від блискавки, встановивши 7 блискавковідводів DAT CONTROLER® PLUS та одну систему виявлення штормів ATSTORM®.

Блискавкоприймачі DAT CONTROLER® PLUS є електроімпульсними, це означає, що вони використовують атмосферне електричне поле як джерело живлення і вони випромінюють імпульси високої напруги, щоб у потрібний момент сформувати висхідного лідера.

DAT CONTROLER® PLUS піддається контролю найвищої якості, що відповідає більшим вимогам, ніж вимоги, передбачені стандартами. Його випробовують на ізоляцію в умовах дощу та на струм із більшою кількістю імпульсів, що забезпечує його правильне функціонування при несприятливих умовах. Він виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі AISI 316L, а також пройшов випробування на старіння та функціонування при високій солоності та кислотності.

Крім того, у Dreamland встановлено ATSTORM®. Це наша експертна локальна система раннього попередження щодо запобігання ризикам, пов’язаних з грозами, яка дозволяє легко приймати рішення, пов’язані з безпекою працівників та відвідувачів у разі грози. Це дозволяє стежити за захищеною територією в режимі реального часу, пропонуючи попередження за десятки хвилин заздалегідь, що може допомогти розгорнути необхідні дії для захисту людей у ​​цьому районі.

Наша компанія спеціалізується на системах захисту від блискавки та пропонує ці рішення вже більше 30 років. Dreamland Margate — не єдиний тематичний парк, яким ми пишаємося. В Іспанії багато парків розваг експлуатують наші рішення, такі як: Terra Mítica, Terra Natura, Aquopolis (Сан-Фернандо-де-Енарес і Villanueva de la Cañada), Isla Mágica та зоопарк в Мадриді.

#AplicacionesTecnológicas

Для отримання додаткової інформації щодо охорони відкритих майданчиків, таких як тематичні парки, будь ласка, зверніться до наших технічних фахівців за телефонами: 044-576-06-90 або 044-576-01-61 або напишіть нам на e-mail: project@kontaktor.com.ua

Про DAT CONTROLER® PLUS детальніша інформація  ТУТ Детальніша інформація від виробника про DAT CONTROLER® PLUS ТУТ  

Про ATSTORM® детальніша інформація  ТУТ

Детальніша інформація від виробника про ATSTORM®  ТУТ  

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту