Автоматичні вимикачі захисту двигуна — рішення, яке економить місце та гроші!

АВТОМАТИ ЗАХИСТУ ДВИГУНА (1)

 

Автоматичні вимикачі захисту двигуна призначені для захисту двигуна та електричного кола двигуна від КЗ та відхилень значень струмів від номінальних. Автоматичний вимикач захисту двигуна АВЗД, заміняє два пристрої – автоматичний вимикач та теплове реле.

Автомати захисту двигуна – це пристрої, які захищають електродвигун від відхилень значень струму від встановлених, захищають від КЗ, відключення в ручному режимі, відключення при падінні напруги нижче встановленої, проводять індикацію стану.

Автомати захисту двигуна дозволяють точно встановити номінальні струми двигуна по фазах, також вони дозволяють відрегулювати струм короткого замикання.

Ми пропонуємо автомати захисту двигуна від таких виробиників: Eaton/Moeller (Германия), ETI (Словения), Hager (Германия), Noark Electric (Чехия), АСКО-УКРЕМ (Україна), IEK Україна (Україна), Chint Group (КНР).

Цікаво роздивитися питання переваг і недоліків схем підключення електродвигунів. Перший варіанта – це автоматичний вимикач плюс теплове реле, другий варіант – це автомат захисту двигуна. По цьому питанню практично відсутні матеріали, тому ми викладемо тут своє бачення.

Перший нюанс: існують випадки, коли одним автоматичними вимикачем можна захистити декілька двигунів, тому використовуємо один вимикач і декілька реле, отримуємо економію.

Другий нюанс в цьому питанні – це тенденція зростання номінального струму двигуна, вартість автомату захисту двигуна зростає швидше, ніж вартість теплового реле. Також треба враховувати, що теплові реле можливо використовувати в колах постійного струму, автомати захисту двигуна – тільки на змінний струм.

Автомат захисту двигуна дозволяє зекономити місце в електричних щитках та кошти.

Виникли питання або бажаєте отримати консультацію, телефонуйте: 044-576-06-90, 044-576-01-61 або ж завітайте до нас у офіс за адресою: м.Київ, вул.Колекторна, 44

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту