Непосредственний контакт міді і алюмінію в електропроводці неприпустимий. На поверхні алюмінію завжди з дуже великою швидкістю утворюється тонка плівка оксиду алюмінію. Мідь і алюміній утворюють гальванічну пару. Кисень з оксиду алюмінію реагує з міддю, в результаті чого мідь окислюється, з’єднується з водою і вуглекислим газом з повітря з утворенням твердих солей міді. Вони набагато гірше проводять електріческій струм, ніж метали. Як тільки кисень пішов з алюмінію на мідь, алюміній знову зв’язує кисень. Процес багаторазово повторюється. В результаті з часом значна поверхню мідного контакту покривається продуктами окислення, опір контакту значно підвищується, він починає грітися, що може служити причиною аварій і виходу обладнання з ладу.
У процесі випуску виробів можуть відбуватися зміни. Якщо Ви будете читати цей пост через кілька років, можливо, ситуація за матеріалами клем ВА зміниться. Тому зауважимо, що візуально відрізнити мідь від латуні досить просто. Мідь має червонувато — оранжевий відтінок, латунь — більш жовтий, см. Друге фото в галереї.
Для підключення до мідних та латунних клем алюмінієвих жив застосовуються клеми серії KF:
А якщо вам потрібна консультація – звертайтесь, і наші менеджери залюбки проконсультують за номерами телефону: 044-576-02-02, 044-576-01-61 або ж завітайте до нас у офіс за адресою: м.Київ, вул.Колекторна, 44 і допоможуть підібрати все, що вас цікавить!