Домашні «злодюжки», які накручують лічильник електроенергії

www.kontaktor.com.ua

Або вісім приладів, які накручують лічильник цілодобово, яких люди не помічають. Багато з нас був неоднакратно здивований сумі за електроенергію, зазначеної в квитанції. Також дехто вважає, що лічильник несправний і накручує зайві кіловати. Але у кожного в квартирі є прилади-викрадачі електроенергії, на які ми просто не звертаємо уваги … Як ви думаєте що це? Які прилади у вас завжди включені в розетку?

  1. Холодильник працює цілодобово і споживає більше 750 ват в добу. За місяць набігає 22,5 кіловат, а протягом року — мінімум 270 кіловат на рік. У деяких моделях витрата досягає 450 кіловат. Це залежно від розміру техніки, її енергоефективності та температури повітря в квартирі.
  2. Електричний чайник. Коли ми кип’ятимо чайник, то він споживає багато електроенергії. Так, за добу він працює приблизно годину і за цей час споживає приблизно 2-3 кіловати. А за місяць набігає — 60-90 кВт.
  3. Найголовніший злодюжка — телевізор. Так, вимикаючи його тільки пультом — він переходить в сплячий режим, а не вимикається. У цьому стані ТВ споживає приблизно 25 ват на добу або приблизно 750 Вт на місяць. А якщо у вас в квартирі кілька телевізорів, то множте ще й на їх кількість.
  4. Приставки цифрового телебачення. TV-приставки в режимі stand by споживають приблизно 22 — 25 ват електроенергії на добу. А якщо вона включена разом з телевізором, то за добу вони поглинають близько 150-200 ват на добу, а місяць до шести кіловат в місяць.
  5. Комп’ютер. Більшість з нас не висмикує вилку з розетки, коли виходить з комп’ютера або ноутбука. В результаті він по-тихоньку «краде» електроенергію. Так, за місяць набігає приблизно 100 ват або три кіловати за місяць.
  6. Зарядний пристрій. Часто залишаєте зарядку в розетці навіть в той час, коли не заряджаєте свої гаджети? Виявляється, що вони навіть в такому стані споживають електрику. В день виходить близько 1,2 — 1,5 вата в день, а за рік — майже 16,5 кіловат.
  7. Техніка з таймером безумовна дуже корисна у використанні, але вона крадуть електроенергію навіть коли вимкнена. Так, духовка з таймером в режимі очікування з’їдає до 110 ват в день, або 3,3 кіловата на місяць.
  8. Пральна машина. На одне прання потрібно 1-2 кіловат і якщо прати щодня, то за місяць вийде 30-60 кіловат. Витрата можна знизити майже в два рази, якщо зменшити температуру і тривалість циклу. А пральна машина з таймером буде споживати близько 20-30 ват на добу.

Отже, якщо хочете економити, то вимикайте з розетки всі побутові прилади, коли не користуєтеся їми. А також купуйте техніку з високим класом енергоефективності — найвищим вважається А +++.

А також не забуваємо, що з розвитком сучасних технологій з’явилися прилади, які допомагають значно заощадити електроенергію. До них належать різні дистанційні та автоматичні вимикачі, реле, трансформатори і багато іншого. Такі чудеса техніки були створені спеціально з метою зниження комунальних платежів.

Тож переходьте та ознайомлюйтись з продукцією можна ТУТ, яка не тільки зекономить ваші кошти а і покращить життя або зателефонуйте та отримайте консультацію від спеціалістів за телефонами: 044-576-02-02, 044-576-01-61.

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту