Досить гратися в «рулетку» з вірусом! Подбайте про себе і своїх рідних, з бактерицидною лампою серії БЗВ

Дизайн без названия (1)

Досить гратися в «рулетку» з вірусом! Подбайте про себе і своїх рідних!

Понад 40 років людство використовує ультрафіолетове випромінювання (УФ) для дезінфекції повітря, води і поверхонь. УФ лампи в діапазоні 200-280 нм знищує ВІРУСИ в т.ч. ті, що викликають COVID-19, SARS-CoV-2 та ін., а  також бактерії, цвілеві грибки на стінах, мошки, мухи, дрібні комахи, кліщі, нейтралізує алергени.

Ефективність застосування УФ випромінювання підтвердили провідні епідемлаболаторії світу.

Ми пропонуємо Вам розглянути кращі УФ лампи останнього покоління серії БЗВ («Руна», «Варан», «УФ Дефендер»).

Лампи можуть виконуватися, як з увеолевого скла, що блокують виділення шкідливого для людини озону, так і з можливістю виділення озону (для підвалів, гаражів).

Всі лампи використовують ртуть у вигляді безпечної для людини амальгами.

Лампи обладнані радіокеруванням і таймером на 15, 30, 60, 120 хвилин.

УФ лампа «Руна», крім звичайного режиму випромінювання, має режим рециркуляції повітря продуктивністю 50 куб.м./год. з можливістю перебування необмежений час в одному приміщенні з лампою, що працює. Є режим голосового супроводу українською мовою.

УФ лампа «Варан» має додатково мікрохвильовий датчик безпеки, що відключає лампу при появі людини в зоні лампи, що працює.

УФ лампа «УФ Дефендер» призначений для знезараження салонів автомобіля (3-5 хв.) з живленням від мережі 12в.

Лампи серії БЗВ мають «Декларацію відповідності» UA.TR.076. D.062306 -20 від 23.06.2020 та «Висновок санітарно-гігієнічної експертизи» виданий Держпродспоживслужбою №12.2-18-1/15735 від 15.07.2020.

ГАРАНТІЯ НА ВСІ ЛАМПИ  — 5 РОКІВ!!!

Під час епідемій знезаражують приміщення 2 рази в день, в решту часу 1 раз в тиждень! Продукти принесені з магазину знезаражують не менше 5 хвилин!

ДЛЯ ЛЮДСТВА СПІВІСНУВАННЯ З НЕБЕЗПЕЧНИМИ ВІРУСАМИ – ЦЕ НОВА РЕАЛЬНІСТЬ. ПРИДБАЙТЕ ЕФЕКТИВНУ ЗБРОЮ ПРОТИ ВІРУСІВ !!!

 

Зацікавили вас, то скоріше телефонуйте за номерами: 044-576-06-90, 044-576-01-61 та отримуйте консультацію про бактерицидні лампи серії БЗВ. Також у офісі ви зможете ознайомитися зі зразками ультрафіолетових ламп і більш детально дізнатися все, що вас цікавить з цього питання, а знаходимось ми за адресою: м. Київ, вул. Колекторна, 44.

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту