Коли «РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ СЕЗОН СПАЛЮВАННЯ ГРОШЕЙ» або, як до України приходить зима!!!

 

«Готуй сани влітку, а воза взимку» – казали наші предки. Сенс цього виразу досить глибокий. Вони мали на увазі, що до всього треба готуватися заздалегідь. Навіщо? Щоб не потрапити в халепу, бути зібраним до потрібного моменту. Ця життєва мудрість вельми корисна, якщо її дотримуватися. Таким чином економляться і час, і нерви та велика кількість грошей.

І для вирішення в найближчому майбутньому проблем з опаленням пропонуємо чудове рішення від іспанської компанії «Elnur UK» та її ТМ «Gabbaron», де багато років офіційним представником є компанія «ТОВ «ВО Контактор»», а саме теплоакумуляційне опалення!

Принцип дії теплових акумуляторів – це споживання електроенергії під час дешевого «нічного тарифу», в комплексі з окремим тарифом на електроенергію, що гарантує держава та надає по окремій ціні, при цьому температура цілодобово є комфортною. Таке рішення дозволяє знизити вартість 1 Гкал до 550 грн.

ЗАОЩАДЖУЙ НА ОПАЛЕННІ РОЗУМНО, використовуючи електричні теплові акумулятори Elnur, де ЕКОНОМІЯ ДО 70% ЗА РАХУНОК НІЧНОГО ТАРИФУ

Дізнатися більше, можна за посиланням ТУТ

Зацікавили вас такою альтернативою, то скоріше телефонуйте за номерами (067) 828-45-39 або (067) 445-88-12 та отримуйте консультацію про теплові акумулятори. Також у офісі ви зможете ознайомитися зі зразками теплових акумуляторів і більш детально дізнатися все, що вас цікавить з цього питання, а знаходимось ми за адресою: м. Київ, вул. Колекторна, 44.

До зустрічі!!!

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту