Комплексне рішення від «НОВАТЕК — ЕЛЕКТРО»: терморегулятора ТР — 101 і пристрій налаштування і моніторингу ЕМ — 482, з приємним бонусом!!!

Banner-na-stranicu-1024x538
Великі рахунки за опалювання? Нераціональне використання приладів обігріву?
Компанія «НОВАТЕК — ЕЛЕКТРО» пропонує комплексне рішення у вигляді 2 пристроїв: Терморегулятора ТР — 101 і пристрій налаштування і моніторингу ЕМ — 482.
До терморегулятора підключаються датчики, які міряють температуру в різних приміщеннях, а також підключаються нагрівальні прилади (кондиціонер, котел, тепла підлога і так далі), сам терморегулятор підключається до пристрою ЕМ — 482, який у свою чергу, сполучений з хмарним сервісом Overvis.
Підключаючи 2 пристрої, ви в змозі віддалено з будь-якої точки, контролювати роботу приладів.
Що з себе представляє даний набір: до терморегулятора підключаються датчики, які вимірюють температуру в різних приміщеннях, а також підключаються нагрівальні прилади (кондиціонер, котел, тепла підлога, обігрівач і т.д.), сам терморегулятор підключається до пристрою ЕМ – 482, який у свою чергу з’єднаний з хмарним сервісом Overvis, який дозволяє швидко та з будь-якого місця керувати приладами.
Тим більше до кінця листопада придбати набір з 2 пристроїв можливо зі знижкою 15%
А якщо вам потрібна консультація – звертайтесь, і наші менеджери залюбки проконсультують за номерами телефону: 044-576-02-02, 044-576-01-61 або ж завітайте до нас у офіс за адресою: м.Київ, вул.Колекторна, 44 і допоможуть підібрати все, що вас цікавить!
Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту