Розпочато продаж подовжувачів на котушках Thorsman від Schneider Electriс

ашнеашгнащ
Компанія Schneider Electriс пропонує цілих 5 груп подовжувачів на котушках Thorsman, розрахованих на побутове або професійне застосування і здатних забезпечити користувачам максимальний рівень безпеки при роботі як всередині, так і ззовні будинків. Пристрої компактні, мають привабливий інноваційний дизайн і ергономічні ручки для змотування кабелю і перенесення. Важлива перевага моделей — наявність у них LED-індикації напруги у розетках і вбудований термозахист від перевантажень.
Нові продукти мають наступні референси :
  1. IMT33137, Подовжувач на котушці 15 м, кабель 3х1,5 мм2, IP20 Compact
  2. IMT33140, Подовжувач на котушці 20 м, кабель 3х1,5 мм2, IP20 Classic
  3. IMT33147, Подовжувач на котушці 25 м, кабель 3х1,5 мм2, IP44 Classic
  4. IMT33151, Подовжувач на котушці, 1 роз., 25 м, кабель 3х1,5 мм2, IP44 Extended
  5. IMT33158, Подовжувач на котушці 40 м, кабель 3х1,5 мм2, IP44 Proffecional

Нові подовжувачі на котушках поєднують в собі функціональність і інноваційність, і знаходять широке застосування як для побутових потреб, так і використовуються при роботі на комерційних об’єктах.

  • Компактний: подовжувач на котушці невеликих розмірів, легкий, зручний для перенесення і транспортування конструкція, підходить для використання в приміщенні. Це ідеальний вибір для домашніх майстрів в житлових приміщеннях або для професіоналів, які займаються проектами і наданням послуг.
  • Стандартний: всім звична котушка для кабелю, довжиною 20 м.
  • Зручний : подовжувач на котушці забезпечує легке підключення до харчування. Завдяки IP44 також може використовуватися на відкритому повітрі.
  • Додаткова функція: подовжувач на котушці надає додаткову функцію — кабель H07, відповідний для професійного використання.
  • Професійний : подовжувач на котушці відкритої конструкції для важких умов експлуатації. Додаткові функції спрощують використання закріпленої котушки, щоб уникнути заплутування кабелів. Маючи ступінь захисту IK08, ви можете бути впевнені в тривалому використанні і надійній роботі інструменту.

Подовжувачі на котушках Thorsman — це повний набір інструментів, необхідних для будівництва і ремонту будівель. Вони здатні задовольнити різні потреби в невеликих і великих проектах, всередині або поза приміщеннями, вдома або в складних умовах робочого середовища. Нова лінійка подовжувачів на котушках відрізняється еволюціонуючим дизайном. Ця лінійка була розроблена лабораторією дизайну Schneider Electric з урахуванням основних принципів, що забезпечують інноваційну ергономіку для полегшення котушки, завдяки збалансованості ваги, зручності, ергономічній ручці для ефективного намотування та міцному корпусу, який витримає удари і падіння. Асортимент подовжувачів на котушках Thorsman пропонує вам надійні і безпечні електричні аксесуари для роботи в будь-яких умовах.

А якщо вам потрібна консультація – звертайтесь, і наші менеджери залюбки проконсультують за номерами телефону 044-576-02-02, 044-576-01-61 або ж завітайте до нас у офіс за адресою м.Київ, вул.Колекторна, 44 і допоможуть підібрати все, що вас цікавить!

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту