Термоусадочні вироби польського бренду RADPOL

120926388_1234722323558333_1104474668748356447_n

 

Якісна термоусадочна продукція польського бренду RADPOL, широкий асортимент термоусадочних трубок з клеєм та без для зручності створення різних електроінсталяцій любителі електрики, автомеханіки використовують комплекти коротких відрізків труб різних кольорів та широкий асортимент. Термоусадочні трубки приймають форму предмета, на який вони надягаються.

Термоусадочні вироби призначені для ізоляції та захисту електричних з’єднань. Вони стійкі до впливу високої і низької температури, до корозії, захищають електропроводи від зовнішніх впливів.

Основою асортименту цієї групи продукції, яку можна купити в нашій компанії, є термоусадкові труби. Вони підрозділяються на тонкостінні труби з робочою температурою — 55 ° C — + 125 ° C (RCH1, RCKH1), товстостінні і звичайні. Окремо слід виділити термоусадкові труби великого діаметра RD. Вони використовуються для ізоляції металевих частин вуличних стовпів, трубопроводів, елементів конструкцій мостів. Високий коефіцієнт усадки робить такі труби чудовим варіантом для герметизації місця виходу кабелів із захисної прохідної труби.

Розміри труб RDM і RDK були спеціально підібрані під розміри освітлювальних стовпів. Труби ефективно захищають стовпи й щогли від вологи, розчину солей, які використовуються  взимку на дорогах, газів, розчинених в повітрі, і т. д.

  • Універсальні термоусадочні трубки застосовуються для виконання електричної ізоляції, механічного захисту, захисту від вологи. Приймають форму предмета, на якому усаджуються, створюють щільно прилягаючий шар, мають ізоляційні, антикорозійні і декоративні властивості.
  • Товстостінні термоусадкові труби призначені для гідроізоляції металевих елементів стовпів освітлення, щогл, трубопроводів, конструктивних елементів мостів і т. д. Завдяки високому коефіцієнту усадки, ідеально підходять для герметизації виводів силових кабелів із захисної труби, наприклад, під проїжджою частиною.
  • Труби RDM мають ущільнення смужками мастики з ізобутилового каучуку, а труби RDK по всій довжині усередині покриті клеєм. Мастика і клей утворюють герметичну ізоляцію і запобігають попаданню вологи під поверхню термоусадочної трубки.

А якщо вам потрібна консультація – звертайтесь, і наші менеджери залюбки проконсультують за номерами телефону 044-576-02-02, 044-576-01-61 або ж завітайте до нас у офіс за адресою м.Київ, вул.Колекторна, 44 і допоможуть підібрати все, що вас цікавить!

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту