Термоусадовча продукція від компанії RADPOL S.A.

82500849_1029882247375676_9152468792587059200_o

Термоусадочні вироби призначені для ізоляції та захисту електричних з’єднань. Вони стійкі до впливу високої і низької температури, до корозії, захищають електропроводи від зовнішніх впливів.

Основою асортименту цієї групи продукції, яку можна купити в нашій компанії, є термоусадкові труби. Вони підрозділяються на тонкостінні труби з робочою температурою — 55 ° C — + 125 ° C (RCH1, RCKH1), товстостінні і звичайні. Окремо слід виділити термоусадкові труби великого діаметра RD. Вони використовуються для ізоляції металевих частин вуличних стовпів, трубопроводів, елементів конструкцій мостів. Високий коефіцієнт усадки робить такі труби чудовим варіантом для герметизації місця виходу кабелів із захисної прохідної труби.

Польська компанія Radpol S.A. являється абсолютним лідером на ринку термоусадкової продукції. Спеціалізація – виробництво продуктів, виконаних із рафінованого поліетилену, в основі яких – власні фірмові унікальні суміші матеріалів, адаптовані до подальшої радіаційної зшивки.

Фірма приділяє величезну увагу дослідженням і аналізові електронного випромінювання, яке використовується при виробництві термовиробів, його впливу.

Radpol S.A. – єдина в Польщі і одна з небагатьох в Європі компаній, яка успішно використовує електронні прискорювачі промислових масштабів з енергією 2,5 МеВ (MeV) і 4,5 МеВ (MeV). Ця унікальна технологія зшивання виводить фірму в перші ряди по конкуренції із зарубіжними виробниками.

Фірма Radpol S.A. не тільки дбає про високу якість пропонованої продукції, а й стоїть на сторожі навколишнього середовища!

У нас ви можете придбати термоусадкові вироби Radpol S.A.:

  • кабельні муфти;
  • термоусадкові труби різних діаметрів;
  • електроізоляційну стрічку;
  • термоусадкові рукавички, стрічку;
  • мідні і алюмінієві кабельні закінцівки, гільзи і багато іншого.

Виникли питання або бажаєте отримати консультацію, телефонуйте 044-576-06-90, 044-576-01-61 або ж завітайте до нас у офіс.

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту