Як підібрати контактор (електромагнітний пускач)?

Як підібрати контактор _

Контактор або електромагнітний пускач використовують для дистанційного керування силовими навантаженнями і забезпечення захисту двигунів від перенавантажень струмом. Це забезпечується роботою теплових реле. До вибору пускача підходять за деякими критеріями.

  • Перше на що звертається увага – величина магнітного пускача. Струм головних контакторів пускача має перевищувати рівень струму навантаження. Також необхідно відслідкувати робочу напругу котушки, яка має відповідати напрузі кіл керування.
  • Ще одна характеристика – вона має відповідати кількості контактів у схемі керування. Контактор має відповідати умовам того середовища, де він встановлений. Наявність теплового реле дозволить вмикати і вимикати пристрій у разі перенавантаження системи.
  • Важливо звернути увагу на те, яку кількість вмикань і вимикань здійснює прилад. Якщо таких функцій прилад здійснює багато, то варто обрати безконтактні пускачі. Дуже добре, якщо електромагнітний контактор буде мати додаткові елементи керування такі, як кнопки та лампочки.

Для чого використовують електромагнітний пускач?

Магнітний пускач це пристрій, який використовують для запуску двигуна і розгону його до номінальної швидкості. Він призначений для забезпечення безперебійної роботи та захисту ланцюгів і електродвигуна, від перенавантажень та стрибків струму. Електромагнітні пускачі використовують в системах управління з мікропроцесорною технікою.

Магнітний пускач також бере на себе функцію перемикання напрямків обертання ротора електродвигуна, що змінює послідовність фаз. Щоб це відбулося, він має бути доповнений додатковими контакторами.

Принцип роботи магнітного пускача

Принцип дії. Електропускач складається з котушки індивідуальності. Над нею розташовується магнітопровід. При поданні на котушку напруги, вона пропускає через себе струм і таким чином утворюється магнітне поле. Таке поле притягує сердечник пускача і замикає контакти.

Який контактор обрати?

Якщо постає питання, який контактор обрати, варто звернути увагу на деякі деталі. Треба обирати пристрій залежно від того, де Ви будете його використовувати. Тут основну роль відіграє необхідна напруга та величина струму головного ланцюга. Необхідно визначитись із бажаним режимом роботи. Це можуть бути такі режими, як тривалі, переривчасті, короткочасні і змішані. Підбирайте контактор залежно від кількості наявних полюсів (їх може налічуватися до 5). Залежно від цих параметрів залежатиме і тип контактора.

Придбати контактор або електромагнітний пускач за вигідними цінами Ви зможете зателефонувавши та отримати консультацію від спеціалістів 044-576-02-02, 044-576-01-61 або перейти за посиланням в каталог ТУТ

Відправка товару напряму із складу також у Вас є можливість замовити товар як в роздріб, так і оптом. Весь товар перед відправкою перевіряється на відсутність дефектів.

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту