Оновлення асортименту УФ ламп від ТОВ «ПО Контактор».

Шановні колеги!

Повідомляємо про розширення асортименту УФ ламп, які пропонує наша компанія.

Нагадуємо, що лампи сертифіковані та мають 5 років гарантії.

УФ лампа «РУНА»

УФ лампа «РУНА» може працювати, як в режимі опромінення жорстким УФ випромінюванням, так і в режимі рециркуляції, з продуктивністю 60 куб.м/год, що дає можливість знаходитись в приміщенні з працюючою лампою необмежений час. Увіолеве скло запобігає утворенню озону. Присутнє адресне радіо керування, таймер на 30 хв, 1 год, 2 год, а також голосове супроводження українською мовою. Рекомендовано для будь-яких приміщень площею до 50 кв.м.

варан

Оновлена УФ лампа «ВАРАН» тепер у стильному дизайні та оснащена адресним радіо керуванням, таймером, а також мікрохвильовим датчиком присутності, який автоматично вимикає лампу при наближенні. Підходить для дезінфекції приміщень до 40 кв.м.

рец

Бактерицидний стерилізатор UV-01  (рециркулятор) високої продуктивності, рекомендується для приміщень великої площі, де постійно знаходяться люди (ресторани, кінотеатри, басейни, холи готелів, лікарень і т.д.). Потужність 120 Вт, продуктивність 380 м3/год, підходить для дезінфекції приміщень до 150 кв.м.

гранус

Потужні УФ лампи «Гранус» виконані в формі радіокерованого тубуса, який встановлений на пересувній платформі. Лампа має стильний дизайн та піддійте для дезінфекції будь-який великих приміщень площею до 200 кв.м.

бриз

Найпотужніші УФ лампи «БРИЗ» ідеально підійдуть для швидкої дезінфекції конференц-залів, супермаркетів, кінотеатрів, спортзалів, лікарень та інших великих приміщень площею до 200 кв.м.

Більше детальну інформацію ви можете отримати у наших менеджерів за номерами телефонів: 044-576-06-90, 044-576-01-61

Будьте здорові!!!

Новости
Поиск по сайту
Архивы
Поиск по сайту